Norbert Rácz: Váš Partner pre Krásu a Sebadôveru


Norbert Rácz je skúsený plastický chirurg s atestáciou v oblasti plastickej a rekonštrukčnej chirurgie. Je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie, ako aj The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

Profesionálna cesta

Po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave začal svoju kariéru na Chirurgickej klinike v Nových Zámkoch na oddelení traumatológie, kde získal atestáciu z odboru všeobecnej chirurgie I. stupňa. Neskôr pracoval na Klinike plastickej chirurgie v Ružinovskej nemocnici FN Bratislava, kde v roku 2006 získal atestáciu v špecializačnom odbore plastická a rekonštrukčná chirurgia. Od roku 2007 pracoval v prestížnych súkromných centrách estetickej chirurgie a od roku 2024 pôsobí v Concept Clinic v Bratislave.

Medzinárodné skúsenosti

Norbert Rácz absolvoval niekoľko pracovných pobytov v zahraničí. V roku 2007 pôsobil v Paríži na svetoznámom inštitúte chirurgie ruky – Institut de la Main, a v roku 2009 v Rio de Janeiro v Brazílii na súkromnej klinike u prof. Pitanguyho. Pravidelne sa zúčastňuje domácich aj zahraničných kongresov a inštruktážnych kurzov v popredných klinikách. Je spoluautorom niekoľkých odborných publikácií v plastickej chirurgii.

 Odborné zameranie

S viac ako 18-ročnými skúsenosťami v odbore sa Norbert Rácz úspešne venuje mikrochirurgii a chirurgii ruky. Aktuálne sa špecializuje na celé spektrum estetickej chirurgie, so zameraním na chirurgiu tela a prsníka. Vo svojej práci kladie dôraz na individuálny prístup k pacientkám a poskytovanie najnovších a najlepších možností pre dosiahnutie želaných výsledkov.

Osobný život

Norbert Rácz je šťastne ženatý a má tri deti. Vo voľnom čase rád jazdí na bicykli a trávi čas v horách, kde nachádza inšpiráciu a relax.

S Norbertom Ráczom máte istotu, že ste v rukách skúseného odborníka, ktorý sa stará o vašu krásu a sebadôveru.